Відгуки‎ > ‎

Рекомендаційний лист

опубліковано 14 жовт. 2009 р., 23:50 Олексій Побережний   [ оновлено 8 груд. 2010 р., 04:26 ]
           Я знайомий з Побережним Олексієм протягом чотирьох років з них три пов’язаних з діяльністю Наукового товариства студентів та аспірантів КНУ імені Тараса Шевченка. Основною діяльністю НТСА Університету є сприяння та залучення студентів до праці в науковій проблематиці, що реалізується у проведенні круглих столів, конференцій. У період з 2006 по 2007-ий рік Побережний Олексій працював на посаді секретаря НТСА Університету. Основними проектами того періоду були Міжнародна науково-практична конференція «Шевченківська весна - 2006», круглий стіл присвячений питанням Державно-церковних відносин. У даних заходах Олексій проявив себе як відповідальний та надійний співробітник.  

У зв’язку з невеликою кількістю працівників університетського наукового товариства на кожного співробітника покладена значна кількість завдань. Олексій відповідав за аналіз вхідної та вихідної документації, адміністрування сайту, проведення інформаційних кампаній.  Навчання на філософському факультеті сприяє розвитку аналітичного розуму та творчого підходу до справи. Саме ці риси притаманні Олексію у високій мірі. При спілкуванні, справляє враження виваженого цікавого співрозмовника. Щодо особистих якостей окремо слід відзначити ввічливість та привітність. Вміння запам’ятовувати деталі часто допомагало знайти вдалі виходи зі складних питань.

Побережний Олексій в подальшому планує працювати в органах державної влади. Здорові амбіції, розум та професійні навики без сумніву дозволять йому це здійснити. Стажування за програмою «Помічник Голови Комітету Верховної Ради України» буде логічним продовженням після навчання на філософському факультеті та ефективної діяльності в науковому товаристві  Університету. Саме тому я настійно рекомендую Побережного Олексія на шукану посаду.

Якубін Олексій Леонідович
Голова Наукового товариства студентів та аспірантів
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Comments