Відгуки‎ > ‎

Рекомендаційний лист

опубліковано 14 жовт. 2009 р., 23:51 Олексій Побережний   [ оновлено 8 груд. 2010 р., 04:19 ]
                 За час мого знайомства з Побережним Олексієм він себе проявив як послідовна, віддана моральним принципам та професійна у своїй галузі людина. Саме тому, коли на виборах міського голови та Київміськради виникла потреба в ефективному менеджері виборчого мікроштабу Блоку Юлії Тимошенко, я звернувся до Олексія. Основними виконавчими задачами роботи було: формування та мотивація команди, проведення внутрішнього PR-y, розробка та проведення заходів. Результати роботи в окремих аспектах виявилися значно кращими за прогнозовані. 

Якщо робота будується на снові принципу трьох «П» (порядність, професійність, патріотизм) Побережний Олексій є ефективним співробітником. В будь-якому завданні необхідно чітко поставити задачу. Робота на виборах це завжди динамічний, наповнений стресовими ситуаціями процес. Причому, особливістю Олексія є те, що за виникнення форс-мажорних обставин він може швидко зорієнтуватися та обрати найбільш правильний порядок дій.

Серед особистих якостей слід відзначити стресостійкість, комунікабельність та лідерські здібності.

Подальші плани Побережного Олексія пов’язані з державним управлінням. Стажування за програмою «Помічник Голови Комітету Верховної Ради України» є важливим етапом на шляху професійного зростання майбутнього державного менеджера. Розуміючи потрібність даного стажування я рекомендую Побережного Олексія на шукану посаду.

Загумний Олексій Геннадійович
Депутат Шевченківської районної ради у місті Києві
Comments