«PowerTeam» – розробка та впровадження програмних продуктів у сфері бухгалтерського обліку та управління

PowerTeam – це група приватних підприємців, що працюють у сфері інформаційних технологій, які об’єднали свої зусилля у співпраці, навчанні, пошуку та обслуговуванні клієнтів.

Основною відмінністю «PowerTeam» від інших компаній, що працюють у цій сфері бізнесу є те, що кожен член команди являється одночасно і працівником, і власником даного бізнесу. Таким чином, клієнт у співпраці з PowerTeam, з однієї сторони, має перевагу у тому, що з ним буде працювати конкретна людина на 100% зацікавлена уплідній співпраці, а з іншої сторони, до співпраці з клієнтом завжди можуть бути підключені додаткові ресурси групи «PowerTeam».

Команда «PowerTeam» працює в усіх сферах бізнесу, займаються розробкою та впровадженням «1С» програмних продуктів. Фахівці фірми зможуть проконсультувати вас з питань бухгалтерії та аудиту; нададуть послуги щодо налаштування та встановлення оптимізації бухгалтерії; автоматизації торгових точок, підприємств, заводів та фірм; проводять розробки облікових систем, комплексного впровадження на підприємствах.

Варто зазначити, що робота проводиться оперативно, протягом короткого часу за вигідною ціною. Масштаб проекту може бути як від найменшого, так і до регіонального. Також при купівлі будь-якого програмного забезпечення «1С» співробітниками безкоштовно буде доставлено і встановлено програму з перевіркою її працездатності і з наданням рекомендацій щодо роботи програми.

Компанія «PowerTeam» запрошує Вас до вигідної співпраці!