Відгуки

Загумний Олексій

За час мого знайомства з Побережним Олексієм він себе проявив як послідовна, віддана моральним принципам та професійна у своїй галузі людина. Саме тому, коли на виборах міського голови та Київміськради виникла потреба в ефективному менеджері виборчого мікроштабу Блоку Юлії Тимошенко, я звернувся до Олексія. Основними виконавчими задачами роботи було: формування та мотивація команди, проведення внутрішнього PR-y, розробка та проведення заходів. Результати роботи в окремих аспектах виявилися значно кращими за прогнозовані. Якщо робота будується на снові принципу трьох «П» (порядність, професійність, патріотизм) Побережний Олексій є ефективним співробітником. В будь-якому завданні необхідно чітко поставити задачу. Робота на виборах це завжди динамічний, наповнений стресовими ситуаціями процес. Причому, особливістю Олексія є те, що за виникнення форс-мажорних обставин він може швидко зорієнтуватися та обрати найбільш правильний порядок дій.

Серед особистих якостей слід відзначити стресостійкість, комунікабельність та лідерські здібності.

Подальші плани Побережного Олексія пов’язані з державним управлінням. Стажування за програмою «Помічник Голови Комітету Верховної Ради України» є важливим етапом на шляху професійного зростання майбутнього державного менеджера. Розуміючи потрібність даного стажування я рекомендую Побережного Олексія на шукану посаду.

Загумний Олексій Геннадійович

Депутат Шевченківської районної ради у місті Києві

Якубін Олексій

Я знайомий з Побережним Олексієм протягом чотирьох років з них три пов’язаних з діяльністю Наукового товариства студентів та аспірантів КНУ імені Тараса Шевченка. Основною діяльністю НТСА Університету є сприяння та залучення студентів до праці в науковій проблематиці, що реалізується у проведенні круглих столів, конференцій. У період з 2006 по 2007-ий рік Побережний Олексій працював на посаді секретаря НТСА Університету. Основними проектами того періоду були Міжнародна науково-практична конференція «Шевченківська весна - 2006», круглий стіл присвячений питанням Державно-церковних відносин. У даних заходах Олексій проявив себе як відповідальний та надійний співробітник. У зв’язку з невеликою кількістю працівників університетського наукового товариства на кожного співробітника покладена значна кількість завдань. Олексій відповідав за аналіз вхідної та вихідної документації, адміністрування сайту, проведення інформаційних кампаній. Навчання на філософському факультеті сприяє розвитку аналітичного розуму та творчого підходу до справи. Саме ці риси притаманні Олексію у високій мірі. При спілкуванні, справляє враження виваженого цікавого співрозмовника. Щодо особистих якостей окремо слід відзначити ввічливість та привітність. Вміння запам’ятовувати деталі часто допомагало знайти вдалі виходи зі складних питань.

Побережний Олексій в подальшому планує працювати в органах державної влади. Здорові амбіції, розум та професійні навики без сумніву дозволять йому це здійснити. Стажування за програмою «Помічник Голови Комітету Верховної Ради України» буде логічним продовженням після навчання на філософському факультеті та ефективної діяльності в науковому товаристві Університету. Саме тому я настійно рекомендую Побережного Олексія на шукану посаду.

Якубін Олексій Леонідович

Голова Наукового товариства студентів та аспірантів

Київського національного університету імені Тараса Шевченка