Заходи для політичної партії "Українська платформа"

Post date: 6 груд. 2010 11:38:01

Період з листопада 2009 по березень 2010 року видався надзвичайно активним та продуктивним. Головним напрямком роботи була співпраця з Бердичівським міським осередком політичної партії "Українська платформа". Здійснена просто титанічна робота:- До Міжнародного Дня інвалідів "Українська платформа" провела в Бердичеві акцію з підтримки людей з особливими потребами

Захід було організовано в місті Бердичеві. До Дня інвалідів "Українська платформа" підготувала спеціальні аптечки з імуностимуляторами, настойками для профілактики та лікування серцево-судинних захворювань, заспокійливими, антисептичними засобами.

В Бердичеві 300 аптечок були подаровані Союзу інвалідів міста Бердичева та Бердичівському хору ветеранів

- Новорічні подарункові розвиваючі енциклопедії для переможців олімпіад у школах

В Україні проживає понад 11 млн. молодих громадян, які становлять приблизно 20 відсотка населення країни.

Складні соціально-економічні умови в державі вимагають соціальної відповідальності від усіх небайдужих. Новий рік - період дива та приємних несподіванок. В рамках партійної програми стимулювання творчої та інтелектуальної молоді було організовано дарування переможцям шкільних олімпіад розвиваючих енциклопедій для старошого шкільного віку.

Корпоративна соціальна відповідальність — це відповідальність тих, хто приймає рішення, за тих, на кого безпосередньо чи опосередковано ці рішення впливають. Соціальна відповідальність—це концепція, що заохочує компанії враховувати інтереси суспільства, беручи на себе відповідальність за вплив діяльності компанії на споживачів, працівників, громади та навколишнє середовище в усіх аспектах своєї діяльності.

- Подарунок для дитячого садочку

Різдво Христове 2009 року принесло надзвичайно приємний подарунок. До міського депутата завітала чарівна бердичівська малеча одного із садочків міста. Маленькі колядники, як годиться, попросили дозволу, і коли господар зголосився, почали виставу із віншувальних пісень-колядок та жартівливих сценок. У поетичних текстах дітки, зичили щастя і здоров'я, а в починаннях побажали успіхів.

Після чарівного і несподіваного різдвяного дива, Микола Яровий поспілкувався з вихователями таких чудових та творчих маленьких бердичівлян. У ході розмови виявилося, що садочок діток має дуже довгу історію і дирекція давно мріє зробити альбом про розвиток закладу. Проблемою виявилася відсутність принтера на якому можна було б якісно виготовити "Історію дитячого садочку". Пересвідчившись у самовіданій праці вихователів Микола Яровий не лишився байдужим до проблеми. Окрім солодких різдвяних подарунків, за кілька днів садочок мав новенький принтер.

14.01.2010 - Видано збірку кращих художніх творів школярів України «Якщо я стану Президентом»

Книга містить письмові твори «Якщо я стану Президентом» та дитячі малюнки на тему «Щаслива дитина - багата Україна». Всі ці роботи були виконані в рамках Всеукраїнського проекту «Маленький Українець», до якого наприкінці 2009 року встигли долучитися 11 областей. Так в книзі розміщені роботи юних представників Запорізької, Житомирської, Хмельницької, Волинської, Київської, Донецької, Одеської, Черкаської, Сумської, Тернопільської та Рівненської областей. До збірки творів потрапили і твори юних бердичівлян.

- Марина Грибанова в Бердичеві з цікавими лекціями

Як не потрапити в тенета наркоманії та алкоголізму розповідала учням, студентам та викладачам Житомирських і Бердичівських загальноосвітніх та вищих навчальних закладів президент громадської організації «Нарконон» Марина Грибанова.