Як успішно провести виборчу кампанію (продовження)

Post date: 1 квіт. 2013 13:21:58

ОЛЕКСІЙ ПОБЕРЕЖНИЙ -

НЕСПОДІВАНКА ТА ВІДКРИТТЯ 2012 РОКУ В БЕРДИЧЕВІ

Ми вже писали про те, що треба для того, щоб досягти результату у виборчій кампанії. В першу чергу, успіх залежить не від теоретичних знань або самонавіюванні власної спроможності стрибнути вище голови. Практичні вміння, досвід, команда та орієнтування у сучасних способах ведення виборчих перегонів – ось запорука достойного результату.

Нагадаємо як все розпочиналось. У голосуванні на інтернет-сторінці Незалежного бюро новин на 65-ому окрузі було висунуто Олексія Побережного. Правильне позиціонування дозволило за короткий проміжок часу зайняти перше місце обійшовши діючого народного депутата та екс-генерального прокурора. При цьому ідеологічні конкуренти просто знялися адміністраторами голосування.

Після таких приголомшуючих результатів - єдиним шляхом була офіційна реєстрація кандидатом у народні депутати Центральною виборчою комісією.

А далі … перегони. Будь-яке суспільство живе певними міфами, в українському - активно розвивається те, що депутатом Верховної Ради може бути лише олігарх. Подібний помилковий стан речей насправді сприяє ще більшому фінансовому розшаруванню суспільства і деградації якості народних обранців.

У будь-якому випадку без детального аналізу не обійтись. Усе має бути чітко розплановано й прораховані всі (або ж практично всі) шляхи розвитку подій. Не розкриваючи усіх технологічних таємниць та місцевих особливостей округу перейдемо до результату.

В підсумку - за два місяці з мізерним бюджетом, але з дружньою та сильною командою вдалося досягти дійсно неймовірного результату.

Олексій Побережний зайняв 6-те місце з 23-ох кандидатів за результатами по місту Бердичеву. Позаду опинилися два діючі народні депутати України (Володимир Каплієнко та Олександр Унгурян), екс-голова Фонду Держмайна Валентина Семенюк, представник УДАРу Кличка Микола Файдун та ідеологічний опонент комуніст Костянтин Демчук. Обійти наймолодшого кандидата на 63-му виборчому окрузі змогли лише два нардепи Павло Жебрівський та власне переможець Анжеліка Лабунська (як подейкують представницяолігарха Костянтина Жеваго), екс-генпрокурор Святослав Піскун, місцевий великий підприємець і представник від Партії регіонів Олександр Ревега та радник Прем’єр-міністра Миколи Азарова – Микола Петренко.

Результат є очевидним. У доповіді спостережної місії ОБСЄ йдеться, що на виборах були зловживання державними ресурсами, відсутність прозорості кампанії і фінансування партій, а також відсутність збалансованого висвітлення в ЗМІ. «У нашому спільному висновку ми кажемо, що ці парламентські вибори характеризувалися браком рівних умов для всіх учасників виборів, переважно внаслідок зловживання адміністративним ресурсом, недостатньою прозорістю фінансування виборчих кампаній кандидатів та партій, а також браком збалансованого висвітлення їх у ЗМІ», - заявила на прес-конференції представниця парламентської асамблеї ОБСЄ Вальбурга Габсбург.

А ось уДерждепартаменті Сполучених Штатів Америки вважають, що під час проведення передвиборчої кампанії були зафіксовані використання державних ресурсів на користь кандидатів правлячої партії, втручання в доступ кандидатів до ЗМІ, а також утиски опозиційних кандидатів.

Наприклад, як повідомляє авторитетний сайт у сфері державних закупівель Наші гроші, на Житомирщині губернатор за державні півтора мільйони ще й змусить журналістів звітувати Поживитися з цих коштів мала Бердичівська міська редакція радіомовлення (15 тис. грн.) та газета «Ружинська земля» (16 тис. грн.). Подібних прикладів ця, кампанія мала безліч. Проте, вибори завершились - великі, багаті та знамениті кандидати пороз’їжджалися і все ніби повернулося на свої місця.

У той же час, участь та результат Побережного Олексія у виборчих перегонах створила передумови для заповнення місцевого вакууму політичних та громадських лідерів, який утворився за останнє десятиріччя. Більше того, на сьогодні можемо констатувати зміну якісного складу, адже команда Побережного Олексія – це молодь з вищою освітою, яка готова брати на себе відповідальність і працювати на благо громади.

Важливо, що й бердичівляни це розуміють. Особисто Олексій Побережний на виборах здобув більше 2 тисяч голосів містян, а Всеукраїнське об’єднання «Свобода», яке він очолює, одержала більше 4 тисяч голосів. Причому цей результат майже в п’ять разів перевершує досягнення на місцевих виборах 2010 року.

Таким чином, на сьогодні створені передумови для ґрунтовної та якісної зміни складу Бердичівської міської ради на наступних місцевих виборах.

Виборча кампанія – це завжди випробування, яке має абсолютно об’єктивний результат успішності її учасників.

Команда Олексія Побережного - «Побережний та партнери»

вкотре підтвердила свою професійність