Як успішно провести виборчу кампанію?

Post date: 30 квіт. 2012 19:10:39

Часто кандидати стикаються з реальністю вже після програшу. Обіцянки перемогти, знання округу, багато родичів чи знайомих найчастіше не дозволяють здобути очікувану перемогу. Справа в тому, що люди, які вміють довго говорити про політичну ситуацію в країні точно не допоможуть перемогти на конкретному виборчому окрузі. Політтехнологіями повинні займатися професіонали. Роботою зі ЗМІ має опікуватися прес-секретар (в кращому випадку прес-служба). Організацією безпосереднього спілкування з виборцями повинен керувати – «польовик» з власною структурою агітаторів. Звичайно,не можна не обійтися без керівника штабу, який керуватиме усім процесом та координацією дій з самим кандидатом. Кожен з етапів має узгоджуватися з юристом, адже конкуренти не сплять.

Чим раніше буде організовано штаб виборчої кампанії тим краще. Ще раз зупинімось на тому, що в ньому повинні працювати не «хороші знайомі люди», а професіонали. Кожен етап має бути проаналізовано аналітиками, які мають орієнтуватися на місцевій специфіці. І тут важливим моментом виступає відсутність ментальних зв’язків у «київських (чи інших) контор» з місцевістю.

Кожен виборчий округ має свої особливості – десь підтримують комуністів і регіоналів, а в іншій його частині патріотів та праві сили загалом. Лише ґрунтовні дослідження місцевої проблематики дозволить Вам знайти ключик до серця свого виборця. Якщо кандидат підприємець він найчастіше надто віддалений від ходу думок пенсіонера. Активна комунікація між замовником і аналітиками може зруйнувати повсякденну розірваність цих контактів.

Широкий вибір комунікації з виборцями, який доступний команді «Побережний та партнери» дозволить вам досягти найвищих результатів. Прикладом цьому став реальний експеримент. У голосуванні на інтернет-сторінці Незалежного бюро новин на 65-ому окрузі було висунуто Олексія Побережного. Правильне позиціонування дозволило за короткий проміжок часу зайняти перше місце обійшовши діючого народного депутата та екс-генерального прокурора. При цьому ідеологічні конкуренти просто знялися адміністраторами голосування.Якщо ви вже зважилися йти на вибори – не варто надіятись на перемогу, треба мобілізувати усі можливі ресурси, а команда «Побережний та партнери» завжди стане у пригоді.

З питань налагодження контактів звертайтеся за телефоном: 097 140 51 38